Rozwiązywanie problemów finansowych

Skrót oferty

Eurobank / VISA Classic Standard
  • Opłata za wydanie: 0.00 PLN / jednorazowa
  • Oprocentowanie: 10.00 % / w skali roku
  • Okres bezodsetkowy: 52 dni
Przejdź dalej

Więcej szczegółów

Komentarze Szczegóły produktu
Typ karty zwykła 
Organizacja płatnicza VISA 
Technologia karty mikroprocesor 
Wysokość limitu wydatków Od 2000 do 5000 PLN
Długość okresu bezodsetkowego 52 dni
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 10.00 %
Koszt przyznania karty 0.00 PLN
Okres ważności karty (w latach) 3 

Opłata za obsługę limitu kredytowego (miesięczna) naliczana po zakończonym cyklu rozliczeniowym. Opłata nie jest naliczana za cykl rozliczeniowy, jeśli łączna kwota rozliczonych w tym okresie transakcji bezgotówkowych wynosi min. 300 zł.

Jeśli w cyklu rozliczeniowym, za który naliczana jest opłata, posiadacz karty był objęty co najmniej jednym ubezpieczeniem opcjonalnym, opłata wynosi 6 zł/mies.

Jeśli w cyklu rozliczeniowym, za który naliczana jest opłata, posiadacz karty nie był objęty żadnym ubezpieczeniem opcjonalnym, opłata wynosi 8 zł/mies.

Opłata roczna za użytkowanie karty 96.00 PLN
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 5%, min. 30 PLN 

-w bankomacie eurobanku 4,5% kwoty wypłaty, min 9 zł;
\\r\\n- wypłata gotówki w bankomacie banku obcego na terenie Polski, w placówce banku obcego, urzędu pocztowego, innej instytucji finansowej na terenie Polski - 4,5% kwoty wypłaty, min. 9 zł;
\\r\\n- wypłata gotówki w bankomacie za granicą, w placówce banku lub innej instytucji finansowej za granicą, w tym za przewalutowanie transakcji - 4,5% kwoty wypłaty, min. 10zł;

Prowizja za wypłatę gotówki 4%, min. 9 PLN 
Koszt ubezpieczenia karty brak 
Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty 0 godzin

Dzień spłaty zadłużenia przypada 21 dni po dniu końca cyklu rozliczeniowego (10, 20 lub 26 dzień miesiąca) i przypada w dzień roboczy.

Dzień spłaty zadłużenia TAK 
Dodatkowe informacje
Bezpłatna tylko dla aktywnie korzystających
Bezpłatne SMS-y przypominające o spłacie zadłużenia na 2 dni przed terminem wymagalności
3D Secure – dodatkowe zabezpieczenie transakcji internetowych kodem SMS
Możliwość wydania karty na miejscu w placówce

Ocena klientów 6/6

Przejdź dalej

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.